Matbaacı

Organize Matbaa

Katalog Basımı

Katalog Hesaplama

Dergi Basımı

Matbaa Baskı Hesaplama

Responsive image
0850 888 1 349
0532 446 48 25 - Konya
0530 342 01 85 - İstanbul

Euro : 15.2700 TL I Dolar : 13.5300 TL

Dijital çağda bile, birçok işletme için fiziksel bir katalog hala şarttır. Artan baskı maliyetleri, özellikle birkaç bin kataloğa ihtiyaç duyan işletmeler için, katalog baskısını her zamankinden daha pahalı hale getiriyor.

Online Matbaa Farkıyla

Ofset Baskı hakkında hem ulusal hem de uluslararası perspektiften kapsamlı bir bilgiye sahibiz. Deneyimlerimiz ve geçmiş performanslarımız, müşterilerimize, bütçelerinin akıllıca, iş için doğru süreçte geçirildiğini rahatlıkla garanti etmektedir. Profesyonel ekibimizle, sizi tüm süreç boyunca adım adım yönlendirerek, katalog çalışmalarınızı her aşamada titizlikle inceleniriz. Grafik tasarım ekibimiz ve üretim ekibimizle uygun fiyatlı katalog baskıları yapıyoruz.

Katalog basımı bildiğiniz gibi baskı ve fiyatları açısından ve de ayrıca ucuz ve örnekleriyle görsel olan firmaların en önemli reklam ürünüdür. Bu ürün yardımı ile firmaların ürünleri kolayca tanıtılabilir. Ayrıca katalog içerisindeki dizayn yardımı ile ürün tanıtımları daha kolay olmaktadır. Bu anlamda her firmanın mutlaka kullandığı bir katalogu vardır.

Online Matbaa
Whatsapp Siparis Hattı